Come away with me.
Cât de bine e să visăm? Cât de natural ne vine să facem lucru acesta de a ne pierdem într-un spațiu care nu există dar care, într-un mod paradoxal, ne aparține doar nouă ? Și dacă e în natura noastră să visăm cu ochii deschiși oare asta nu înseamnă că sufletul s-o fi săturat să ne vadă cum ne învârtim mereu în același cerc unde … Continuă să citești Come away with me.